PREKIŲ GRAŽINIMAS

Prekių grąžinimo ir keitimo taisyklės

1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr.217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

2. Pirkėjas turi teisę per 14 dienų grąžinti Pardavėjui įsigytą prekę tais atvejais, kai prekė buvo siunčiama Pirkėjo nurodytu adresu, t.y. kai Pirkėjas neturėjo galimybės tinkamai įvertini užsakytos prekės funkcionalumo ir savybių.

3. Pirkėjui atsiimant prekę MB „Įrankiai profesionalams“ parduotuvėje, jam sudaromos visos galimybės tinkamai įvertinti prekės būklę bei savybes, taip pat suteikiama visa pageidaujama informacija apie prekę, todėl, remiantis LR galiojančiais teisės aktais, elektronikos prekės grąžinamos tik Pardavėjui sutikus.

4. Pirkėjas turi teisę grąžinti Pardavėjui tik tokią prekę, kuri yra nepriekaištingos prekinės išvaizdos ir būklės (originali komplektacija, nepažeista pakuotė, techniškai tvarkinga, nenaudota prekė).

5. Prekės grąžinamos Pirkėjų sąskaita, išskyrus tuos atvejus, kai grąžinama ne tokia, kokia buvo užsakyta, prekė arba, kai pristatyta prekė yra nekokybiška.

6. Pirkėjas grąžindamas prekę privalo pateikti jos įsigijimo dokumentą.

7. Prekių grąžinimo atvejais galimas ir prekių pakeitimas analogiškomis prekėmis, priklausomai nuo aplinkybių.

8. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais yra pervedami į sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas, nebent sutariama su Pardavėju kitaip. Atsiskaitant grynaisiais pinigais, pinigai grąžinami į banko sąskaitą.

9. Įsigyjant prekę be nemokamo siuntimo funkcijos (mokamas pristatymas), pirkėjui grąžinama tik prekės kaina. Siuntimo išlaidos negrąžinamos.

Rašyk
Skambink